Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ChinolMt2[PL][HAMACHI]


Pleniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

ChinolMt2

 

hamachi.png

 

 

parametry.png

 

cpu.png

4ghz

 

ram.png

1Gb

 

net.png

5mb

 

 

linki.png

 

web.png

To jest ukryta treść, proszę

reg.png

To jest ukryta treść, proszę

klient.png

To jest ukryta treść, proszę

ip.png

To jest ukryta treść, proszę

pl.png

To jest ukryta treść, proszę

skan.png

To jest ukryta treść, proszę

 

info.png

 

npc.png

screenshotrr.jpg

 

start.png

Jest jeszcze modyfikowane zostanie dodane gdy bedzie w pelni dzialalo ;]

 

ulepszacze.png

 

exp.png

1000%

 

drop.png

1000%

 

yang.png

1000%

 

video.png

Bedzie niedlugo

 

Chunjo.png

 

Zamknieta.png

 

kontakt.png

Gra/Hamachi

 

godziny.png

 

poniedzialek.png

16- az ga nie napisze ze off kolo 24

 

wtorek.png

16- az ga nie napisze ze off kolo 24

 

sroda.png

16- az ga nie napisze ze off kolo 24

 

czwartek.png

16- az ga nie napisze ze off kolo 24

 

piatek.png

16- az ga nie napisze ze off kolo 24

 

sobota.png

8- az ga nie napisze ze off kolo 24

 

niedziela.png

8- az ga nie napisze ze off kolo 24

 

sieci.png

 

ChinolMT2

ChinolMT2_1

ChinolMT2_2

ChinolMt2_3

 

 

 

 

 

 

 

pass.png

Brak

 

 

team.png

 

[GA]GanJa

 

[GM]BlackPower

 

 

 

 

 

 

 

autor.png

 

Server 4fun z mozliwoscia expa ;] raty beda zmienione

 

stopka.png

Edytowane przez Pleniacz
Arcymistrz
Opublikowano

TAk jak @UP

Ale co do tego fajne jest są fajne pliki

Ciekawy szkoda że rekrutacja na gm off ;/

Ale fane fane jest + for you ;P

Opublikowano

10:25 - Off . Podaj prawidłowe godziny

zabuzal.jpg

 

 

Zbieram Malutkie add.png

Jeśli dasz mi delete.png to sam zgadniesz , co o tobie myśle :)

 

99% Lamusów czyta ten *Pierdolony* Spojler z Otwartą japą :) Jeśli czytasz ten post z otwartymi oczami to i tak jesteś jednym z nich

 

4695.jpg43940.gif

34759m.gif6510.jpg

31515.gif34266.png

Opublikowano

Zgadzam się z UP dodaj prawdziwe godziny serwer zapowiada się fajnie napewno w bije jest jakiś patch na te nowe bronie???

Moje najlepsze osiagniecie

 

beztytuu1gk.png

Opublikowano

Procesor

4ghz

 

Ram

1Gb

 

Łącze

5mb

 

hmmm nie powinno być dużych lagów aczkolwiek mogę się mylić

2d1afb5.pngJeśli pomogłem zostaw Like =]

 

Opublikowano

Serwer on, dopiero o 16...

Brak klienta

Pliki 2006

 

"Server 4fun z mozliwoscia expa ;] raty beda zmienione" - Albo serwer jest 4fun albo nie... nie ma nic po środku

 

6/10

 

Opublikowano (edytowane)

Twój skan jest zły. Spolszczenie nie może mieć 1/42.

Twoje ma aż 18 a to jest zdecydowanie za dużo.

To jest ukryta treść, proszę

 

Czas do 10 aby poprawić spolszczenie.

 

 

@edit

nic nie zmieniłeś.

 

cls

Edytowane przez Dash

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...